Soňa Jonášová – Zakladatelka Institutu Cirkulární Ekonomiky

  • Únor 20, 2020
  • 6:30 pm to 10:00 pm
  • Jihomoravské inovační centrum Brno (JIC), Purkyňova 127, Brno, 612 00, Czech Republic

Cílem INCIEN je aktivní osvěta a pomoc s implementací principů cirkulární ekonomiky, a to na všech úrovních od implementace evropského legislativního balíčku o cirkulární ekonomice, tak po praktické zavádění na úrovni firem, obcí a regionů.

O tom, jak to všechno funguje, proč INCIEN vznikl a jak pomáhá firmám implementovat projekty cirkulární ekonomiky nám prozradí Soňa Jonášová ve fireside chatu se Zdenem Konečným z marketingové agentury KREJTA 20. února 2020 v prostorách JIC v Brně.

Co se dozvíte?

● Jaké překážky se Soně a jejímu týmu staví při práci do cesty?

● Jaké příležitosti nás čekají do budoucna v odvětví cirkulární ekonomiky?

● Na co si dát pozor, když se rozhodneme podnikat v cirkulární ekonomice?

● Jak cirkulární ekonomika může do budoucna ovlivnit chod zaběhnutých oborů?

● Proč věnovat větší pozornost tomuto tématu

a mnoho dalšího…

Komu je akce určena?

Podnikatelům, manažerům, startupistům a vlastně všem, kteří se chtějí dozvědět, jak ve světě prosadit svůj nápad a chtějí obohatit své znalosti. Mimo to se můžete těšit na možnost poznat lidi s podobnými zájmy a příjemně strávený večer.

Jaký je harmonogram akce?

● 18:30-19:30 Fireside chat se Soňou Jonášovou

● 19:30-21:00 Networking

Soňa Jonášová

Zakladatelka a ředitelka Institutu cirkulární ekonomiky INCIEN

Soňa v roce 2015 založila Institut Cirkulární Ekonomiky, z. ú. (INCIEN), který již od roku 2016 funguje i na Slovensku. Aktivně se podílí na přechodu z lineárního na cirkulární systém hospodářství v České republice. V INCIEN je zodpovědná za rozvojové aktivity a spolupráci s klíčovými zainteresovanými stranami v ČR i v zahraničí. Mimo to se sama snaží přizpůsobit svůj životní styl právě těmto zásadám a i na toto téma se společně pobavíme.

Při mnoha aktivitách napomáhajících samotné cirkulární ekonomice narazila na velké množství zajímavostí a překážek o které se s námi v průběhu večera také podělí. Je zajímavou a důležitou osobností na české scéně a my se moc těšíme na společný večer v JICu.

Tak neváhejte a doražte!

Agenda

  • 6:30 PM — 7:30 PM
    Fireside chat se Soňou Jonášovou
  • 7:30 PM — 10:00 PM
    Networking

Speakers


Soňa Jonášová – Zakladatelka Institutu Cirkulární Ekonomiky

Soňa Jonášová je absolventkou oboru Zemědělské inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně. V roce 2015 založila a v současné době je stále ředitelkou Institutu cirkulární ekonomiky, z. ú. (INCIEN), který od roku 2016 funguje i na Slovensku. Současně je členkou poradních sborů pracovních skupin souvisejících s využíváním druhotných surovin a rozvoje chytrých měst a regionů (MŽP / MPO / MMR).

SHARE
2020-2-20 6:30 pm 2020-2-20 10:00 pm Europe/London Soňa Jonášová – Zakladatelka Institutu Cirkulární Ekonomiky Téma obnovitelné a udržitelné světové ekonomiky je čím dál, tím víc aktuálním tématem ve světě firem a startupů. Své o tom také ví také Soňa Jonášová, zakladatelka a ředitelka Institutu Cirkulární Ekonomiky. Jihomoravské inovační centrum Brno (JIC), Purkyňova 127, Brno, 612 00, Czech Republic
save event to calendar
past event
0

Interested in any other events?